Belediyeden Arefe Günü Mezarlıklara Ücretsiz Ulaşım Hizmeti

Turgutlu Belediyesi Kurban Bayramı arefesinde Yeni Mezarlık ile Irlamaz Kabristanlığı’na ücretsiz ulaşım imkânı sağlayacak.

Belediyeden Arefe Günü Mezarlıklara Ücretsiz Ulaşım Hizmeti
banner43

           Turgutlu Belediyesi, Kurban Bayram arefesinde tahsis edeceği otobüslerle Yeni Mezarlık ile Irlamaz Kabristanlığı’na ücretsiz ulaşım imkânı sağlayarak, vatandaşları sevdiklerinin ebedi istirahatgahına ulaştıracak.

   Turgutlu Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşların iyi bir bayram geçirmesi adına imkanlarını seferber ederek, ebediyete göçmüş yakınlarını ziyaret edecek olan vatandaşları mezarlık alanlarına ücretsiz olarak ulaştıracak. Belediye tarafından vatandaşlara tahsis edilecek otobüsler, arefe günü saat her saat başı 09:00 ile 19:00 saatleri arasında ring halinde Turgutlu Belediyesi hizmet binası önünden kalkacak, Yeni Kabristanlık ve Irlamaz Kabristanlığı’na ulaşım imkânı sağlayacak.

Dost Eli Arefe Günü Açık

          Ayrıca Kurban Bayramı arefesinde Dost Eli Kıyafet Yıkama ve Teslim Merkezi de gün boyu açık kalarak kıyafet bağışında bulunmak isteyen hayırseverlerin hizmetinde olacağı da belirtildi. 

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4