Belediyeden Ücretsiz Kurban Kesimi

Belediyeden Ücretsiz Kurban Kesimi
banner43
Belediyeden Ücretsiz Kurban Kesimi

Turgutlu’da bu yılda Belediye tarafından, oluşturulacak alanlarda ücretsiz kurban kesimi gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Turgutlu’da, Kurban Bayramın 1’nci günü Belediye tarafından oluşturulacak ekipler tarafından, vatandaşların kurbanları belirlenen alanlarda ücretsiz olarak kesilecek.

Selvilitepe mahallesi Çarşamba Pazaryeri, Konutlar Bölgesi, Cumartesi Pazaryeri, Pazartesi Kapalı Pazaryeri, İbrahimci parkı yanı, Belediye Şantiyesi ve İmam Hatip Lisesi olmak üzere 7 noktada toplam 37 adet kasap ile ücretsiz olarak küçükbaş hayvan kesim hizmeti verileceğini belirten Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürü Feray Kahyaoğlu; kurban kesim yerlerinden faydalanmak isteyen vatandaşlarımızın bayram namazı çıkışına müteakiben kesim noktalarına gelerek görevli Zabıta Memurlarından kesim sıra fişini alabileceklerini belirtti.

Aşevi Desteklerinizi Bekliyor

İlçemizde bulunan muhtaç vatandaşlara Turgutlu Belediyesi Aşevi olarak günlük 800 adet tabldot yemek yardımı yapıldığını belirten Zabıta Müdürü Kahyaoğlu “Müdürlük olarak Belediyemize müracaat eden vatandaşlarımıza gerekli tahkikat ve araştırmalarımız sonucunda gerçekten ihtiyaç sahibi olduğunun anlaşılması sonucunda bu gün itibari ile 310 haneye toplam günlük yaklaşık 800 adet tabldot yemek vermekteyiz. Bu nedenle vatandaşlarımıza kurban bağışlarında az veya çok demeden her türlü et bağışlarını Belediyemiz Aşevine yapmalarını bekliyoruz. Kurban bayramı süresinde et yada kurban derisi bağışlamak isteyen vatandaşlarımızın Belediyemiz Zabıta Müdürlüğünü 153 nolu telefonu yada 3131078 numaralı telefonu aramak suretiyle veya bizzat Zabıta Müdürlüğüne getirerek tutanak ile teslim edebileceklerdir” Dedi.

zabita_1110
Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2013, 14:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4