Binali Yıldırım'dan Ahmetli'ye Ziyaret

Eski Başbakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Manisa'nın Ahmetli ilçesinde bir takım ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Binali Yıldırım'dan Ahmetli'ye Ziyaret

AK Parti Manisa 7. Olağan İl Kongresi için Manisa'ya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, kongre sonrasında Ahmetli Belediye Başkanlığı ile AK Parti Kurucularından İlhan Albayrak'ı ziyaret etti.
İlçedeki ilk ziyaretini Ahmeti Belediyesine yapan Yıldırım'a, Belediye Başkanı Ahmet Alhan ilçedeki çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Belediye ziyareti sonrasında Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti'nin kurucularından İlhan Albayrak'ın ilçedeki kurulu tarım firmasını ziyaret etti.
Firmanın çalışmaları hakkında bilgi alan ve incelemelerde bulunan Yıldırım, daha sonra İlhan Albayrak'la sohbet ederek ilçeden ayrıldı.
 AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın ziyaretinde, AK Parti Manisa Milletvekilleri Uğur Aydemir, İsmail Bilen ve Tamer Akkal, İlçe Kaymakamı Gökay Özkan, Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, İlçe Jandarma Komutanı Uçal Karataş, İlçe Emniyet Amiri Halil Beyhan, AK Parti İlçe yöneticileri, meclis üyeleri ve vatandaşlar hazır bulundu.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4