Boya Atölyesi Ekipleri Dur Durak Bilmiyor

Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü boya atölyesi ekipleri hem ilçe merkezinde hem de kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği boya çalışmaları

Boya Atölyesi Ekipleri Dur Durak Bilmiyor
banner1

          Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü boya atölyesi ekipleri hem ilçe merkezinde hem de kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği boya çalışmaları ile hem muhtarlık binalarını hem de köy kahvehanelerini güzelleştirmeye devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Osmancık, Baktırlı, Çepnibektaş köy kahvehaneleri ile Yılmazlar ve Şehitler Mahalle muhtarlıkları sil baştan boyanarak yeni bir görünüm kazandırıldı.

          Turgutlu Belediyesi gerek ilçe merkezinde, gerekse kırsal mahallelerde  boyama çalışmalarına devam ederken, çalışmalar kapsamında  Osmancık, Baktırlı, Çepnibektaş köy kahvehaneleri ile Yılmazlar ve Şehitler Mahalle muhtarlıkları boyanarak yeni bir görünüm kazandırıldı. Boyama çalışmalarınının imkanlar dahilinde devam edeceğin belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin “Turgutlu Belediyesi olarak göreve geldimiz günden itibaren uzak yakın ayrımı yapmadan çalışmalarımızı sürdürdük, sürdürmeye de devam ediyor. Bu kapsamda Park ve Bahçeler Müdürlüğü boya atölyesi ekiplerimiz Osmancık Mahallesi, Baktırlı Mahallesi, Çepnibektaş Mahallesinde bulunan köy kahvehanaleri ile Yılmazlar Mahallesi ile Şehitler Mahallesi muhtarlık binalarını sil baştan boyayarak yeni bir görünüm kazandırdı. İmkanlar dahilinde Turgutlu’nun her noktasına destek vermeye devam edeceğiz. Yenilenen binalar vatandaşlarımıza hayırlı olsun”dedi. Mahalle muhtarları da yapılan çalışmalardan memnuniyet duyduklarını belirterek Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür ettiklerini sözlerine eklediler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4