Bulduğu Serveti Sahibine Teslim Eden İşçi Ödüllendirildi

Bulduğu Serveti Sahibine Teslim Eden İşçi Ödüllendirildi

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde parkta bulduğu 2 milyon değerindeki para ve değerli makbuzları sahibine teslim eden Durmuş Uğur belediye başkanı Çetin Akın tarafından ödüllendirildi.

Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli Durmuş Uğur, sulama yaptığı Ergenekon Mahallesindeki Osmangazi Parkı’nda bulduğu ve içinde yaklaşık 2 milyon değerinde para, dolar, euro ve çek bulunan çantayı zabıtaya teslim ederek sahibine ulaştırmıştı. 

Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli Durmuş Uğur, Çarşamba günü Ergenekon Mahallesi Osmangazi Parkı’nda bulduğu ve içinde 172 bin Türk lirası, 1450 Euro, 1001 dolar ve 1 Buçuk Milyon'un üzerinde çek bulunan çantayı Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine teslim ederek örnek bir davranış sergiledi. Zabıta ekipleri, olayla ilgili tutanak tutarken, çantanın, Manisa ve İzmir'de akaryakıt istasyonları bulunan Mahsun Örge'ye ait olduğunu belirledi. Tutanaklar eşliğinde çanta sahibi olan Mahsun Örge’ye teslim edilirken, durmuş uğur ise onur belgesi ile ödüllendirmişti.

Bugünde belediye personeli Durmuş Uğur, Turgutlu belediye başkanı Çetin Akın tarafından altınla ödüllendirildi.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4