Büyükşehir ve MASKİ Turgutlu’da Halk Toplantısına Katıldı

Turgutlu Kaymakamlığı tarafından Urganlı Yeniköy Mahallesinde Halk Toplantısı gerçekleştirildi.

Büyükşehir ve MASKİ Turgutlu’da Halk Toplantısına Katıldı
banner43

Urganlı Yeniköy, Selvilitepe, Turan, Akçapınar ve Sarıbey muhtarlarıyla bir araya gelen toplantıda Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün çalışmaları da anlatıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Turgutlu Kaymakamlığı tarafından Urganlı Yeniköy Mahallesinde düzenlenen halk toplantısına katıldı. Urganlı Yeniköy,  Selvilitepe, Turan, Akçapınar ve Sarıbey muhtarlarıyla bir araya gelinen toplantı, Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Halk toplantısında, Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Alparslan Demiray, İlçe Jandarma Komutan Vekili Nurettin Yarımçam, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ve Müftülük yetkilileri ile Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Ramazan Ulak, MASKİ İlçe Şefi Melikşah Erzik, MASKİ Basın Danışmanı Göksel Topçu da yer aldı. Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Ramazan Ulak toplantıda Büyükşehir Belediyesinin yol yapım çalışmaları ile mezarlık temizlikleri ve haşereyle mücadele kapsamında yürüttükleri çalışmaları anlattı. MASKİ Basın Danışmanı Göksel Topçu da muhtarlardan gelen soruları cevaplayarak bilgilendirmelerde bulundu.

“Yapılan hizmetler Turgutlu’nun çehresini değiştirdi”

Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan da Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ilçeye kazandırmış olduğu köprülü kavşak çalışması için teşekkür ederek, “Yapılan hizmetler Turgutlu’nun çehresini değiştirdi. Büyükşehir Belediyesi ile diyalogumuz her zaman iyi oldu. Ne istesek yapıldı. Bu işler diyalog ile ilerliyor. Verimli bir toplantı oldu. Büyükşehir ve MASKİ bizleri aydınlattı” dedi. 

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4