Büyükşehir’den Konurca’da Yol Çalışması

Kula ilçesi Konurca Mahallesi’nin karayolları ile bağlantısını sağlayan güzergahta Manisa Büyükşehir Belediyesi, yol yapım çalışması gerçekleştirdi.

Büyükşehir’den Konurca’da Yol Çalışması
banner43

Mevcut yolda önce genişletme ve temel çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi, daha sonra ise asfalt çalışması gerçekleştirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula ilçesi Konurca Mahallesi’nin karayolları ile bağlantısını sağlayan yolda, yenilme çalışması yaptı. Mevcut yolda önce genişletme ve temel çalışması yapan Manisa Büyükşehir Belediyesi, son olarak sathi kaplama çalışmasıyla, yolda konfor ve güveni sağladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kula Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Faik Şentürk ile birlikte mevcut yolda incelemede bulundu. Yollarının daha önce bakımsız ve kötü bir görünümde olduğunu belirten Konurca Mahalle Muhtarı İbrahim İyli, “Yolumuzun alt malzemesi serildi. Asfaltı yapıldı. Güzel oldu, Allah razı olsun. Şükranlarımızı sunarız” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4