Büyükşehir’den Turgutlu Mezarlığında İnceleme

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı ile Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı, Turgutlu ilçe mezarlığında incelemelerde bulunarak, mezarlığın eksikliklerini yerinde tespit etti.

Büyükşehir’den Turgutlu Mezarlığında İnceleme
banner43

Mezarlığın bakımının programa alınacağını belirten Mezarlıklar Dairesi Başkanı Melek Demirbaş, il genelinde mezarlıkların sorunsuz ve temiz bir ortam haline getirilmesi için çalıştıklarını söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Melek Demirbaş, Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş ve Mezarlıklar Bakım Onarım Şube Müdürü Gözde Koç, Turgutlu ilçe mezarlığında incelemelerde bulundu. Mezarlığın eksiklikleri hakkında ilgili dairelere düşen çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunulurken, programa alınacak çalışmalar da netleştirildi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde mezarlıkların temiz ve düzenli olması için il genelinde yoğun bir çalışma yürüttüklerini belirten Mezarlıklar Dairesi Başkanı Melek Demirbaş, “Yerinde yaptığımız tespitler neticesinde merkez ekiplerinden de alınan destekle en kısa sürede gül bakımı, Selvilerin rehabilite edilmesi, bakıma alınması ve mezarlıkların temizliği gibi konular programlanarak müdahale edilecek” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4