Çapulcuya Emniyet Müdahale Etti

Çapulcuya Emniyet Müdahale Etti
banner43


Çapulcuya Emniyet Müdahale Etti

Turgutlu’da Cumhuriyet Bayramının Kutlamaları kapsamında 50. Yıl alanında gerçekleştirilen törene çapulcu tişörtü ile katılan vatandaşı Emniyet ekipleri uzaklaştırdı.

Cumhuriyet Bayramının 90. Yıl Kutlamaları çerçevesinde Turgutlu 50. Yıl alanında protokol üyeleri ve vatandaşların katılımı ile tören gerçekleştirildi. Törene üzerinde çapulcu tişörtü ile katılan bir vatandaş kutlamalar esnasında protokol üyeleri ve vatandaşların önünden geçti. Emniyet Ekiplerinin uyarıda bulunduğu vatandaş alandan uzaklaştırıldı.

50. Yıl Alanında ki törenin son kısmında yapılan geçiş esnasında tekrar ortaya çıkan vatandaş yine protokol üyeleri ve vatandaşların önünden geçmeye çalışınca Emniyet Ekipleri vatandaşa müdahale ederek alanda uzaklaştırdı.

Yaşanan olay sırasında Turgutlu Belediye Başkanı M. Serhat Orhan ve bazı vatandaşlar olayın sadece ortalığı germek ve halkı provoke etmek için yapıldığını dile getirdiler.

Öte yandan vatandaşın tişörtünde şu sözler yer alıyordu “30 Mart 2014 Çapulcular TC Tarih yazacak”, “Tayyip Cumhuriyet’i Sana Yedirmeyiz TC”

[gallery link="file" ids="8817,8818,8819"]

 
Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2013, 13:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4