Çepnidere’de Başkan Akın’a Sıcak Karşılama

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, karış karış gezdiği mahallelerde bu kez Çepnidere Mahallesi sakinlerinin konuğu oldu.

Çepnidere’de Başkan Akın’a Sıcak Karşılama
banner43

          1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ne Çepnidere ziyaretiyle başlayan Başkan Akın, mahallenin ihtiyaçları noktasında muhtar ve vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu.

             Çepnidere Mahallesi ziyaretinde Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’a Temizlik İşleri Müdürü Evren Erbaş Ser ile Muhtarlık İşleri Müdürü Aydın Lenger eşlik etti. Ziyaretinde çiçeklerle karşılanan Başkan Akın, mahalleli çocuklarla sohbet etti, hatıra fotoğrafları çektirdi. Çepnidere Mahallesi Muhtarı İnan Girgin, eski muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Akın, mahallenin sorunlarını, yapılması gerekenleri masaya yatırdı. Sorunları yerinde inceleme fırsatı da bulan Başkan Akın, acil sorunlara kalıcı hizmet yapmanın çabasında olduklarının altını çizerek, Çepnidere'nin tüm sorunlarını el ele vererek çözeceklerini ifade etti. Muhtar Girgin ve mahalleliler, sabahın erken saatinde kendilerini ziyaret ederek ihtiyaçların karşılanması noktasındaki ilgilerinden dolayı Başkan Akın’a teşekkür etti.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4