Çevre ve Doğayı Kurtarmak Adına Güç Birliği Yapıldı

Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi ile ilçede sportif faaliyetlerde bulunan Dağcılık kulüpleri çevre ve doğayı korumak için güç birliği yaptı.

Çevre ve Doğayı Kurtarmak Adına Güç Birliği Yapıldı

Turgutlu Belediyesi tarafından yeni kurulan Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi ile ilçede sportif faaliyetlerde bulunan Dağcılık kulüpleri çevre ve doğayı korumak için güç birliği yaptı. Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi çatısı altından istişare toplantısını yaptıklarını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz “Dağcılık kulüplerimiz ile birlikte çevre ve doğayı kurtarmak adına güç birliğinde bulunduk. Amacımız yeşili ve doğayı korumak olacaktır” dedi.

Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademi ilçede sportif faaliyetlerde bulunan Dağcılık Kulüpleri ile bir araya gelerek istişare toplantısını gerçekleştirdi. Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz’ın katıldığı toplantıda Zirve Dağcılık Turgutlu Şubesinden Lütfü Bıkmaz, Semih Çolak, Olimpos Dağcılık Turgutlu şubesinden Haydar Atilla, Ali Ulutaş, Turgedak Dağcılık kulübünden Mehmet Aktaş ile Turgutlu Belediyesi Dağcılık Akademisi’nden Orhan Mert’te yer aldı. İstişare sonunda bir açıklama yapan Başkan Yardımcısı Honaz “Dağcılık kulüplerimiz ile birlikte çevre ve doğayı kurtarmak adına güç birliğinde bulunduk. Amacımız yeşili ve doğayı korumak olacaktır. Yapacak olduğumuz etkinlik ve yürüyüşlerinde planlamasını yaptık. Toplantılarımız bundan sonra da devam edecektir” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4