CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Turgutlu'da Temel Atma Törenine Katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Manisa'nın Turgutlu ilçesinde kreş ve taziye evi temel atma törenine katıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Turgutlu'da Temel Atma Törenine Katıldı


Mustafa Kemal Mahallesinde hayata geçirilecek olan Kreş ve Taziye Evi'nin temel atma töreni için Turgutlu'ya gelen Kemal Kılıçdaroğlu'na CHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP'li milletvekilleri, belediye başkanları, parti yöneticileri eşlik etti.
Temel atma töreni öncesinde Turgutlu Belediyesi halk oyunları ekibi tarafından halk oyunları sergilendi. 
Törende ilk konuşmayı yapan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, SMA hastası İrem Nur Çakto (2) bebeğin destek kampanyasını duyurdu ve herkesi kampanyaya destek vermeye davet etti.
Belediye Başkanı Çetin Akın'ın konuşmasında eşi Sabriye Akın'da sahnede yer alırken,  elinde 'Kadına şiddete hayır' yazılı pankart taşıdı. 
Başkan Turgutlu'da yapılanlarla ilgili olarak açıklamalarda bulundu ve hayata geçirilecek olan projeyle ilgili bilgilendirmelerde bulundu.
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın'dan sonra sahneye çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'da SMA hastası İrem Nur Bebeğin destek kampanyasına vatandaşları davet etti.
Kılıçdaroğlu, hayata geçirilecek olan projenin Turgutlu'ya hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4