CHP'liler Turgutlulu Vatandaşların Sıkıntıları İçin Kaymakamı Ziyaret Ettiler

CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, ilçe yönetimi ile birlikte Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan'ı makamında ziyaret etti.

CHP'liler Turgutlulu Vatandaşların Sıkıntıları İçin Kaymakamı Ziyaret Ettiler
banner43

Turgutlu'nun Dağmarmara, Derbent ve Selvilitepe mahallelerinde yaşayan vatandaşların sorunları için CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, CHP İlçe Başkanı Yakup Çilel ve parti yöneticileri Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan’ı makamında ziyaret ettiler.

Yıkılan Dağmarmara Okulu’nun yapımına hala başlanmadığından, öğrencilerin 2018-2019 eğitim öğretim yılında taşımalı sistemle eğitim göreceğinden bahseden CHP İlçe Yönetimi, köylülerin taşımalı sisteme karşı olduklarını ve bunun için imza topladıklarına değindi. Dağmarma yolunun çok virajlı olduğunu ve kışın sık sık donduğunu söyleyen ekip, köyde yol çalışmasının başlayacağını da belirtti. Çocuklar için durumun oldukça çekilmez olduğunu çözüm olarak mahalle halkının da kendilerinin de konteynır okul talep ettiklerini belirtti.  

Derbent Mahallesi’nde bulunan yüksek gerilim hattının mahallede oldukça tedirginlik yarattığı, Gediz A.Ş'nin okullar açılmadan yüksek gerilim hattını kaldıracağını söylediğini ancak hala bir hareket olmadığını dile getirildi.

Selvitepe Mahallesi sakinlerinin çileye dönen E96 yolunun yapımı yüzünden çok zor durumda kaldıklarından, özellikle kışın hastaneye gitmenin 45 dakikayı bulmasından bahsedildi.

Söylenenenleri dikkatle not alan Turan, gerekli takibatı yapacağını belirtti. Ziyaretleri için de Chp Heyeti’ne teşekkür etti.

Chp İlçe Yönetimi de nezaketi be ilgisi için Kaymakam Uğur Turan’a teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4