CHP Manisa Milletvekillerinden TUTSO'ya Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekilleri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile Bekir Başevirgen, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası'nı (TUTSO) ziyaret etti.

CHP Manisa Milletvekillerinden TUTSO'ya Ziyaret

       CHP Manisa Milletvekilleri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile Bekir Başevirgen, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın'ı makamında ziyaret etti.
    Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası'nın çalışmaları hakkında, CHP Manisa Milletvekillerine bilgi veren TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, odaya kayıtlı üyelerin isteklerini ve yaşadıkları sıkıntıları ileterek ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.
    CHP Manisa Milletvekilleri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile Bekir Başevirgen, TUTSO'nun çalışmalarını takdirle takip ettiklerini belirterek, başta esnaf ve işletmelerin istekleri ve şikayetleri konusunda aralıksız olarak çalıştıklarını belirtti.
    Ziyarette Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, CHP Turgutlu İlçe Başkanı Hüseyin Oğuz ile TUTSO Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Ulcay, Hakan Cebe ile Haldun Tüzün'de yer aldı.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4