Çıkrıkçı’da Sokaklar Yenilendi

Turgutlu Belediyesi bir yandan merkezde ve kırsal mahallelerde parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürürken, ihtiyaçlar doğrultusunda bir yandan da yol iyileştirme çalışmalarına devam ediyor.

Çıkrıkçı’da Sokaklar Yenilendi

Bu kapsamda merkeze uzak kırsal mahallelerden olan Çıkrıkçı Mahallesi’nde yol iyileştirme çalışmaları kapsamında 5 sokak yenilenerek kullanıma açıldı.

Turgutlu’nun 61 mahallesine eşit hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Turgutlu Belediyesi, bu kapsamda Çıkrıkçı Mahallesi’nde 5 sokağı yenileyerek kullanıma açtı. Gerek parke taşı gerek asfaltlama noktasında şehrin dört bir yanına hizmet verdiklerini söyleyen Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz gerek şehir merkezinde, gerekse kırsal mahallelerde yol yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Çıkrıkçı Mahallemizde bulunan 5 sokakta yol iyileştirme çalışması yaptık. Yolları yenileyerek, çok daha kullanışlı bir şekilde kullanıma açtık. 5 yıldır olduğu gibi bundan sonra da ilkgün ki hizmet sevdamız uzak yakın ayrımı olmadan devam edecek. Yapılan yol yenileme çalışmaları Çıkrıkçı Mahallemize hayırlı olsun”dedi. 

Başkanımız Hizmetleri Takdire Şayan  

Çıkrıkçı Mahalle Muhtarı Ömer Eryılmaz da yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Şirin’e teşekkür ederek, “Sayın Belediye Başkanımız Turgay Şirin, mahallemizde ne zaman bir ihtiyacımız olsa bir en kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Bizler hem Başkanımızdan hem çalışmalarından son derece memnunuz. Mahallemize bu zamana kadar yaptığı çalışmalardan mahalle sakinlerimiz adına dolayı teşekkür ediyorum. Allah kendisinden razı olsun” şeklinde konuştu.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4