Cilt Bakımı Kazanan Özel öğrenciyi başkan Akın yanlız bırakmadı

Cilt Bakımı Kazanan Özel öğrenciyi başkan Akın yanlız bırakmadı

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde düzenlenen etkinlikte cilt bakımı kazanan öğrenci Sultan Güneş'in, annesi ile kendisinin güzellik salonunda cilt bakımları Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın'ın girişimleriyle yapıldı.
    Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın "Sultan kızımız ve annesinin cilt bakımlarının yapılması için buradayız. Assya güzellik salonu bu isteği hiç düşünmeden kabul ettiler. Sultan ile annesinin bugün cilt bakımı yapılacak. Sultan'a güzel bir gün geçirtmek için hep birlikte çalışacağız" dedi.
    Assya Güzellik Salonu müdürü Öznur Ceylan "Turgutlu Belediyesininden gelen istek üzerine etkinliği yaptık çok mutlu olduk. bu şekilde bir etkinliğin içerisinde yer almak bizleri çok sevindirdi. Bugün Sultan ve annesi Meryem hanımın cilt  bakımlarını gerçekleştireceğiz" dedi.
    Güzellik salonunda ki etkinliğe Turgutlu Belediye başkanı Çetin Akın'ın yanı sıra, Belediye başkan yardımcıları Evren Erbaş Ser, Fırat Honaz, Sultan'ın eğitim aldığı Turgutlu Firdevs Gürel Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğreni Nurgül Akçayır, Sultan'ın annesi Meryem Güneş'de katıldı.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2020, 19:21

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4