Çocuklar İstedi Başkan Akın Yerine Getirdi

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Musalar Yeniköy Mahallesi ziyareti esnasından çocukların isteği olan oyun alanının yapımını tamamlayarak çocukların kullanımına sundu.

Çocuklar İstedi Başkan Akın Yerine Getirdi
banner43

Çocuklar bizim geleceğimizde diyen Başkan Akın, “Kurulumunu tamamladığımız çocuk oyun alanımız hem mahallemize hem de çocuklarımıza hayırlı olsun ”dedi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, geleceğin teminatı olan çocukların isteğini kırmayarak söz verdiği gibi Musalar Yeniköy Mahallesi’ne yeni çocuk grubunu kazandırdı. Geçtiğimiz haftalarda Musalar Yeniköy Mahallesi’ne ziyaret gerçekleştiren Başkan Akın, çocukların isteği olan yeni çocuk oyun grubunun mahalleye kazandırdı. Yeni kurulan çocuk oyun grubunun hem mahalleye hem de çocuklara hayırlı olmasını temenni eden Belediye Başkanı Çetin Akın, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için ne yapsak azdır. Mahalleye ziyaretimiz esansında çocuklar benden oyun alanı istemişti. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmalara başlayarak mahalleye yeni oyun gruplarının kurulumunu tamamladı. Hem mahallemize hem çocuklarımıza hayırlı olsun güle güle kullansınlar” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4