Çocukların Yüzünü Güldüren Proje

Çocukların Yüzünü Güldüren Proje

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu'da sosyal medya üzerinden bir araya gelerek kurdukları Turgutlu Kadınlar Kulübü ile faaliyetlerini Turgutlu Kadınlar Kulübü Yardımlaşma Derneği olarak sürdüren Turgutlulu kadınlar ile birlikte Ramazan Bayramında anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Belediye başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcısı Evren Erbaş Ser, CHP'li belediye meclis üyesi Burhan Irk, Turgutlu Kadınlar Kulübü Yardımlaşma Derneği üyelerinin katıldığı etkinlikte çocuklar Turgutlu'da bir giyim mağazasında diledikleri şekilde bayramlıklarını aldılar.

Duygusal anlar yaşadığını belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın yaptığı açıklamada; "Bu güzel Ramazan ayının son günlerini tüm güzellikleriyle yaşıyoruz. Bu günde Turgutlu Kadınlar Kulübü çok güzel bir projeye imza attılar. Bizde belediye olarak buradayız yanlarındayız. 42 tane genç kardeşimize bayramda yüzleri gülsün diye bayramlıklarını aldık. Ben dernek başkanımıza yardımcılarına yöneticilerine bu bereketle geçen günlerde katkıda bulundukları için çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle de tüm yurttaşlarımızın Ramazan bayramını kutluyorum. Bu bayramın ülkemize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum. Kardeşçe kalmak dileğiyle hayırlı ramazanlar.”dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4