Cumhuriyet Caddesi Sakinlerine Bayram Müjdesi

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, yenileme projesi kapsamında çalışmaların devam ettiği Cumhuriyet Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

Cumhuriyet Caddesi Sakinlerine Bayram Müjdesi
banner43

Çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Şirin, cadde esnafına ve vatandaşlarına müjde vererek Kurban Bayramı’na kadar yolun büyük bir bölümünü kullanıma açacaklarını belirtti.

          Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Yavaş, Fen İşleri Müdürü Yasemin Özay Sungur ve ekibiyle birlikte yenileme çalışmaları devam eden Cumhuriyet Caddesi’nde incelemelerde bulundu. Cadde üzerinde esnaflar ve vatandaşlar ile sohbet ederek onların isteklerini dinleyen Başkan Şirin, Kurban Bayramı öncesinde çalışmaların büyük bir bölümünün tamamlanacağını müjdeledi. Pazartesi gününden itibaren ışıklandırma çalışmalarının başlayacağını belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Bilindiği üzere Cumhuriyet Caddesi’ndeki çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Akçakmak Yolu’nun kesiştiği noktadan Eski Manisa Yolu’nun kesiştiği noktaya kadar olan kısımda parke çalışmalarını tamamladık. Burada hem esnafımızın hem de vatandaşlarımızın mağduriyetini en aza indirgemeyi hedefliyoruz. Pazartesi gününden itibaren cadde üzerinde ışıklandırma çalışmalarımız başlıyor. Allah nasip ederse de yolun büyük bir bölümünü Kurban Bayramı’na kadar kullanıma açacağız. Cumhuriyet Caddesi bittiğinde her haliyle Turgutlu’da bir fark yaratmış olacak. Gerek parke taşları, gerek ışıklandırması gerek de peyzajı ile gecesi gündüzü ayrı bir güzel görünüme sahip olacak. Şuanda ekiplerimiz Eski Manisa Yolu’nun kesiştiği noktaya kadar ilerlediler. Proje bitip yol tamamlandığında cadde üzerinde 15 bin metrekare parke taşı çalışması yapmış olacağız. Ortaya çıkacak olan güzel çalışma Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi. Cadde üzerinde bulunan esnaflar ve vatandaşlarda çalışmalardan çok memnun kaldıklarını, Cumhuriyet Caddesi’nin Turgutlu’da fark yaratacak bir proje olduğunu dile getirerek çalışmalar için Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür ettiler.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4