Dağmarmaralı Öğrencilere Başkan'dan Hediye

Dağmarmaralı Öğrencilere Başkan'dan Hediye
manisa_belediyesi_dagmarmara_20

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turgutlu ilçesine bağlı Dağmarmara Mahallesi’nde bulunan Niyazi Üzmez İlkokulu’na sınıf içi oyun grubu hediye etti. Okul Müdürü Mehmet Akif Bağdelen, Başkan Ergün’e oyun grubu nedeniyle teşekkür etti.

Manisa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte her hafta bir ilçeyi ziyaret eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Turgutlu ilçesine bağlı Dağmarmara Mahallesi ziyaretinde Niyazi Üzmez İlköğretim Okulu’nu gezmiş, okulun eksiklikleri hakkında okul yönetiminden bilgi almıştı. Okul Müdürü Mehmet Akif Bağdelen’in sınıf içi oyun grubu talebini geri çevirmeyen Başkan Ergün, geçtiğimiz hafta içerisinde oyun gruplarını okula hediye etti. Verilen sözün üzerinden çok geçmeden oyun gruplarının okullarına teslim edildiğini belirten Niyazi Üzmez İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Akif Bağdelen, “Yeni eğitim-öğretim yılı öncesi çocuklarımızın kullanacağı oyun gruplarını teslim aldık. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyoruz” dedi.

Okulun tüm eksikleri giderilecek

Turgutlu ilçesi gezisinde ziyaret ettikleri Dağmarmara Niyazi Üzmez İlköğretim Okulu’nun eksiklikleri ile ilgili Okul Müdürü Mehmet Akif Bağdelen’den bilgi aldığını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Bu eksikliklerden sınıf içi oyun grubunun teslimini yaptık. Çocuklarımız iyi günlerde kullansınlar. Ayrıca okulun asfalt ihtiyacının olduğunu da görmüştük. Köy yollarında asfaltlama çalışmalarına başladığımızda, bu çalışmalar esnasında okul bahçesinin de asfaltlamasını gerçekleştireceğiz. Bunun yanında okul duvarlarının yenilenmesi ve spor sahası ile ilgili eksiklikler de kısa süre zarfında giderilecek” diye konuştu.

 
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2014, 09:25

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4