Darp Olayı İle İlgili İlçe Tarımdan açıklama Geldi

Turgutlu'da meydana gelen darp olayı ile ilgili olarak Turgutlu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünden açıklama yapıldı.

Darp Olayı İle İlgili İlçe Tarımdan açıklama Geldi
banner43

Turgutlu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde görevli 2 Gıda Kontrol görevlisinin darp edilmesi sonrasında, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünün sosyal medya sayfası üzerinden açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada "Sosyal medyada kamuoyunu yanlış yönlendirmeye yönelik yanlış bilgiler içeren basın açıklamalarına, yetkili mercilerimizce en kısa sürede cevap verilecektir" denildi.

Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

Turgutlu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan açıklama şu şekilde ; "03.10.2019 tarihinde İlçe Müdürlüğümüz Gıda Kontrol Görevlileri tarafından bir işletmede mevzuat gereği mecburen yapılması gereken Alo 174 şikayet denetiminde, tutulan tutanağın işletmede herşeyin mevzuatlara uygun olduğunu içermesine ve olumsuz hiç bir ifade olmamasına rağmen, denetim sonrası işletme sahipleri tarafından görevli personellerimize yapılan hakaret ve darp olayı sonrası geçmiş olsun temennilerini gerek arayarak gereksede sosyal medya üzerinden ileten, destek olan tüm teşkilatımıza, sendika mensuplarına, sivil toplum kuruluşlarına ve duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.
Halkımızın sağlığı ve güvenli gıdaya ulaşabilmesi için denetimlerimiz tüm işletmelerimize eşit ve mevzuatlarımız kapsamında aynı şekilde devam edecektir.
Sosyal medyada kamuoyunu yanlış yönlendirmeye yönelik yanlış bilgiler içeren basın açıklamalarına, yetkili mercilerimizce en kısa sürede cevap verilecektir.
Gıda Kontrol Görevlilerimize geçmiş olsun dileklerimizle yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz" 

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4