En Ücra Noktaya Kadar Hizmete Adım Adım

En Ücra Noktaya Kadar Hizmete Adım Adım
en_ucra_26

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde en ücra noktaya kadar götüreceği hizmetlerde geri sayım başladı. Değerlendirme toplantılarını sürdüren Genel Sekreter Halil Memiş de daire başkanları ve ilçe koordinatörleriyle bir araya gelerek, başta yatırımlar olmak üzere pek çok konuyu masaya yatırarak, hizmetlere adım adım yaklaştıklarının sinyalini verdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, daire başkanları ve ilçe koordinatörleriyle birlikte istişare toplantısı gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda düzenlenen toplantıda, ilçelere yapılacak yatırımlar, hizmetler ve çözülmeyi bekleyen sorunlar konusunda görüş alışverişinde bulunduklarını ifade eden Memiş, “Bugün ilçelerdeki yapılanmanın nasıl olacağı konusunda daire başkanlarımızın ve ilçe koordinatörlerimizin katılımıyla bir değerlendirme toplantısı yapıyoruz. Bildiğiniz üzere 6360 sayılı kanun gereği Manisa Belediyesi büyükşehir olmuştur. Dolayısıyla da hizmetler noktasında tüm il sınırlarını kapsayacak bir uygulama başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi daha önceden sadece belediye sınırları içerisinde hizmet verirken, bundan sonra taşrada en ücra mahallelere ve köylere kadar hizmet verecek. Bu çerçevede entegrasyonun sağlanması adına istişarede bulunuyoruz. Umuyorum ki bu toplantılardan çıkan sonuçlarla beraber taşradaki ve köylerdeki sorunları analiz edecek çözüm noktasında olacağız” dedi.

Büyükşehir İl Genelinde Hizmette

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde yapılacak hizmetler için hazırlıklarını hızla sürdürdüğünü ifade ede Memiş,” En kısa sürede, Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşımdan, suya kadar il genelinde yapması gereken tüm hizmetlerin hazırlıklarını tamamlayarak, hizmetlerimizi 17 ilçemize ulaştıracağız” diye konuştu.

 

 
Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2014, 09:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4