Engelleri Kaldırmaya Devam Ediyoruz

Turgutlu Belediyesi, eğitim kurumlarının ve Camilerin eksiklerini giderecek olan çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Engelleri Kaldırmaya Devam Ediyoruz
banner1

          Çalışmalar kapsamında Turgutlu Lisesi Konferans Salonu girişine ve Selvili Mescid Camii girişini engelli rampalarını tamamlanarak hizmete sundu.

           Hem eğitim kurumlarına hem de Camilere o olan desteğini arttırarak sürdüren Turgutlu Belediyesi, bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Turgutlu Lisesi Konferans Salonu’na ve Selvili Mescid Camii’ne engelli rampalarının yapımları tamamlandı.  Yapılan çalışmanın hayırlı olmasını dileyen Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Turgutlu Belediyesi olarak gerek eğitim kurumlarımıza, gerekse Camilerimizin eksiklerine yönelik çalışmalarımızı tüm hızımızla sürdürüyoruz. Bu kapsamda engelli rampasında ihtiyaç duyulan Turgutlu Lisesi Konferans Salonu ve  Selvili Mescid Camii’ne engelli rampalarını tamamlayarak vatandaşlarımızın kullanımına sunduk. Böylelikle engellileri de birer birer kaldırmaya devam ediyoruz. Yapılan çalışmaların hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4