Erdoğan Turgutluyu İnceledi

Erdoğan Turgutluyu İnceledi

 er


[gallery link="file" columns="5" ids="17464,17465,17466,17467"]

Son Valiler Kararnamesi ile Manisa Valiliği görevine atanan Erdoğan Bektaş, Manisa’yı tanıma turlarına devam ediyor.


Daha önce Manisa’nın bir çok ilçesini gezen Vali Bektaş, Turgutlu’ya gelerek Turgutlu’da incelemelerde bulundular.


Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’ı Turgutlu'da Kaymakam Nazmi Günlü, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, İlçe Jandarma Komutanı Levent Türker, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Suat Sabah, daire müdürleri ve kurum amirleri karşıladılar.


Kaymakamlık önünde protokol ile tek tek tek selamlaşan Vali Bektaş, kaymakamlık salonunda daire müdürleri ve kurum amirleri ile bir araya gelerek yetkililerden Turgutlu hakkında bilgiler aldı.


Manisa Valisi Erdoğan Bektaş bir açıklama yaparak “Manisa’ya atandığımızdan beri Manisa’yı tanımak için ilçelerimize geziler yapıyoruz. İnşallah bugünde burada Turgutlu hakkında bilgiler alacağız. Bölgeleri tanıyoruz. Turgutlu hem İzmir’e hem de Manisa’ya yakın olarak sanayicilerin seçtiği çok önemli bir yer. Turgutlunun çok güzel bir potansiyeli var ve bizde Turgutluyu tanımaya çalışacağız” dedi.


Turgutlu Kaymakamı Nazmi Günlü, Bektaş'a Turgutlu hakkında hem görsel hem de yazılı olarak bir brifing verdi. Manisa Valisi Erdoğan Bektaş beraberindeki heyetle birlikte Turgutlu Organize Sanayi bölgesinde incelemelerde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2014, 15:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4