FIRINLARA SIKI DENETİM

FIRINLARA SIKI DENETİM
turgutlu_zabita_11

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Ramazan ayının gelmesi ile birlikte Turgutlu Belediyesi ekiplerinin fırınlar üzerinde ki denetimleri sıklaştı. Geçtiğimiz hafta fırınlarda denetim gerçekleştiren belediye ekipleri geçtiğimiz günde eş zamanlı olarak denetim düzenledi.

Turgutlu genelinde bulunan fırınlar Belediye Zabıta Müdürlüğünce eksik gramaj ve fiyat etiketi konusunda denetlendi. Zabıta Müdürü Aydın Lenger yapılan denetimler ile ilgili olarak; “Ramazan ayı olması nedeniyle pide üretiminin başladığı 17.00’den sonra 4 ayrı ekibimiz ile eşzamanlı olarak yapılan kontroller de şehir merkezinde 46 adet, Urganlı Mahallesinde 2 adet olmak üzere toplam 48 fırında fiyat etiketi ve eksik gramaj konusunda denetimler yapılmıştır. Yapılan denetimler neticesinde fiyat etiketi ve eksik gramaj konusunda aksaklık tespit edilmemiştir” dedi.

Denetimler neticesinde eksik gramaj tespit edilmemesinin sevindirici olduğunu kaydeden Zabıta Müdürü Aydın Lenger Mübarek ramazan ayı boyunca denetimlerin devam edeceğini söyledi
Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2014, 12:17

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4