GELENEKSEL İFTARLAR BAŞLADI

GELENEKSEL İFTARLAR BAŞLADI
seramiksan

[gallery link="file" columns="5" ids="17100,17099,17098,17097,17096"]

Türkiye’nin Seramik sektöründe önde gelen firmalarından birisi olan Seramiksan’ın geleneksel olarak personeline verdiği iftar yemekleri devam ediyor.

Her sene personeline iftar yemeği veren Seramiksan’ın geleneksel olarak düzenlediği iftar davetinin ilki Aşçı Yusuf’un organizasyonunda Durmakoş Garden 'da gerçekleştirildi. Geniş katılımcı listesinin olduğu davet 15 ve 16 Temmuz tarihlerinde de devam edecek.

Ege'nin önde gelen sanayi kuruluşlarından Seramiksan, her yıl düzenlediği iftar davetinde personeliyle buluşuyor. Ramazan ayı münasebetiyle düzenlenen iftar davetine personeller eşleriyle birlikte katıldılar. Programda, günün maneviyatına uygun müzikler eşliğinde şirket ile ilgili haberlerin ve yeniliklerin yer aldığı sunum yapıldı. Sunum sonrasında program, Seramiksan Türkiye satış müdürü M. Süreyya Çağlar 'ın konuşmasıyla devam etti.

Verilen davetlerde; şirket personeli arasında kaynaşmanın sağlanması, birlik ve beraberliğin pekişmesi, yönetim ve personelin yakınlaşması hedefleniyor. Seramiksan, çalışanlarına ve ailelerine yönelik yaptığı sosyal etkinliklerle geniş bir aile profili çizmeye devam ediyor.”
Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2014, 08:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4