Gökhan Yörüyen Görevlerinden İstifa Ettiğini Duyurdu

Gökhan Yörüyen, Turgutlu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı ile  S.S. 17 No’lu Turgutlu Şehiriçi Minibüsleri, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi görevlerinden istifa ettiğini duyurdu.

Gökhan Yörüyen Görevlerinden İstifa Ettiğini Duyurdu
banner43

Sosyal Medya hesabından, Turgutlu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı ile  S.S. 17 No’lu Turgutlu Şehiriçi Minibüsleri, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi görevlerinden istifa ettiğini duyuran Gökhan Yörüyen, açıklamasında “Hakkımda dedikodu çıkaranlara da hakkımı helal etmiyorum” ifadelerine yer verdi.

Gökhan Yörüyen’in açıklaması şu şekilde:

“Uzun yıllardır başkanlık görevlerini yaptığım Turgutlu Şoförler ve Otomobilciler Odası ve S.S. 17 No’lu Turgutlu Şehiriçi Minibüsleri, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ndeki görevlerimden ekonomik sebeplerden dolayı istifa ediyorum.

Başkanlığım dönemimde beraber mesai yaptığım kaymakamlarımıza, belediye başkanlarına, emniyet ve jandarma camiasına, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Faruk Aydın’a, sivil toplum kuruluşlarına, Turgutlu Otobüsçüleri Başkanı Bülent Ayhan’a, S.S. 118 No’lu Turgutlu Birleşik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Bayram Çığın’a, şoförler odası başkanlarına, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Odası Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun’a, esnaf oda başkanlarına, personelimize, yönetim ve denetim kurulumuza, benim için başkalarından vazgeçip beni destekleyen tüm cefakar kamyoncu, kamyonetçi, minibüsçü, otobüsçü, servisçi, taksici, oto galerici, TIR’cı, damperli kamyoncu üye kardeşlerime ve abilerime teşekkürlerimi sunuyorum.

Şehiriçi Minibüsleri Kooperatifi’nde yakın gördüğüm 3-5 arkadaşıma ve J plaka ile ilgili hakkımda dedikodu çıkaranlara da hakkımı helal etmiyorum. Kutsal mesleğimiz şoförlüğe devam edeceğim.

İstifa kararımı MESOB üyesi Faruk Ulaş başkanımla paylaştım, o da gereğini yönetim kurulunda değerlendirecektir. Tüm üyelerimize, şoför esnafımıza hayırlı işler, bereketli kazançlar dilerim. Allah’a emanet olun.”

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4