Göksoy Hukuk ve Danışmanlık ofisi açıldı

Manisa’nın Ahmetli ilçesinde genç avukat Hatice Göksoy’un hukuk ofisi açıldı.

Göksoy Hukuk ve Danışmanlık ofisi açıldı

Mesleğe ilk adımını atan Hatice Göksoy'un, Ahmetli’nin Kurtuluş Mahallesi Demirciler Caddesi No 74 adresindeki Hukuk Ofisi hizmete girdi.

Açılışa Manisa Baro Başkanı Av. Ali Arslan, Baro Başkan Yardımcısı Av. İbrahim Yönetken, Turgutlulu ve Salihlili avukatlar, Göksoy ailesi ve dostları katıldı.

Açılışta Manisa Baro Başkanı Av. Ali Arslan, Av. Hatice Göksoy’un Ahmetli ilçesinde mesleğine başlayacağını, Manisa Barosu olarak meslektaşlarının almış olduğu eğitimle mesleğinin hakkını vereceğine, vatandaşların hak arayışında, adaletin gerçekleşmesinde, hukukun üstünlüğünü savunmada en iyi şekilde görevini yerine getireceğine olan inançlarının tam olduğunu ve Manisa Barosu olarak meslektaşlarına olan desteğin devam edeceğini belirterek, meslek hayatında başarı temennilerinde bulundu.

Yakın dönem içerisinde vefat eden İstanbul Barosu’na kayıtlı Av. Ersin Arslan ile Manisa Barosu’na kayıtlı Av. Muhammed Halil Yavuz’u anarak sözlerine başlayan Avukat Hatice Göksoy, kendisini yalnız bırakmayan ailesine, meslektaşlarına ve tüm dostlarına teşekkür ederken, avukatların davanın tarafları olmadığını, hak ve hukuk arayışında vatandaşların vekili olarak mücadele verdiklerinin bilinmesi gerektiğini vurguladı.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4