GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
ad4
TFF Spor Toto 2.lig temsilcisi Turgutluspor’da kongre sonrasında göreve gelen yeni yönetimde görev dağılımı yapıldı.
Pazartesi günü gece Turgutluspor Irlamaz Tesislerinde yapılan yönetim kurulu toplantısında gerçekleştirilen görev dağılımı sonrasında Adnan Demirel başkanlığına, Gökhan Özkızılcık 2. Başkanlığa, Muhammed Ali Eruysal Profesyonel Futbol Şube Sorumluluğuna, Orçun Semizler Basın Sözcülüğüne, Cemal Gürefe, Mehmet Solmaz, Ömer Çetin ve Faik Bağçecikli Asbaşkanlığa, Murat Çevikkan Sosyal Tesisler Sorumluluğuna, Mehmet Ali Önaç Muhasipliğe, Fatih Çetinkaya Genel Sekreterliğe, Musa Aydın ise Alt yapı sorumluluğuna getirildi.
SPORTİF DİREKTÖR ANLAYANOĞLU
Ayrıca yönetim kurulu toplantısında Çetin Anlayanoğlu Turgutluspor sportif direktörlüğüne getirilirken, Anlayanoğlu’nun bu görevi her hangi bir karşılık almadan yapacağı bildirildi. Çetin Anlayanoğlu “Turgutluspor’un hak ettiği yere ve eski günlerine gelebilmesi için üzerimize düşen görev neyse yapmaya hazırız. Yönetim kurulumuz bu görevi bize layık gördüler, kendilerine teşekkür ediyorum. Kendilerine de söyledim bu görevi hiçbir karşılık beklemeksizin gönüllü olarak yapacağım” dedi.
ÖNCELİK TEKNİK ADAM
Görev dağılımı yapan yeni yönetimin oluşturacak olduğu transfer komitesiyle yeni sezonun hazırlıklarına başlayacağı öğrenildi. Öncelikle takım çalıştırıcısını belirleyecek olan yeni yönetim daha sonra teknik heyetin oluşturacak olduğu raporlar doğrultusunda transfer çalışmalarına başlayacak.
Turgutluspor Kulüp Başkanı Adnan Demirel, yapılan görev dağılımının Turgutluspor camiasına ve Turgutlu halkına hayırlı olmasını dileyerek, çıktıkları yolda emin ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam edeceklerini belirtti.
Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2014, 15:21

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4