Her Çocuk Bayramlık İster

Turgutlu Belediyesi 'Her Çocuk Bayramlık İster' projesiyle ihtiyaç sahibi çocukların bayram sevincine ortak olmaya hazırlanıyor.

Her Çocuk Bayramlık İster
banner1

Turgutlu Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde ‘Her Çocuk Bayramlık İster” düşüncesinden yola çıkarak ihtiyaç sahibi çocukların bayram sevincine ortak olmaya hazırlanıyor. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın hayırsever vatandaşlara bir çağrıda bulunarak “Vatandaşlarımız Dosteli Kıyafet Yıkama ve Teslim Merkezi’ne getirecekleri kullanmadıkları sıfır ve ikinci el kıyafetleri ihtiyaç sahibi çocuklarımız ile buluşturarak bayram sevinçlerine ortak olmak istiyoruz” dedi.

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Turgutlu Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi çocukların sevinçlerine ortak olamaya hazırlanıyor. Hayırsever vatandaşlara, ihtiyaç sahibi çocuklara teslim edilmek üzere kıyafet bağışı çağrısında bulunan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın “Her Çocuk Bayramlık İster düşüncesinden yola çıkarak Kurban Bayramı’nda ihtiyaç sahibi çocuklarımızın yüzünü güldürmek, mutluklarına ortak olmak istiyoruz. Vatandaşlarımız, hayırseverlerimiz de bu mutluluğa ortak olarak bir çocuğun yüzünü güldürebilir. Bu kapsamda Kurban Bayramı öncesinde Sosyal İşler Müdürlüğümüze bağlı Dosteli Kıyafet Yıkama ve Teslim Merkezi’ne yapılacak sıfır ve ikinci el kıyafetleri ihtiyaç sahibi çocuklarımıza teslim ederek mutlu bir bayram geçirmelerini amaçlıyoruz” dedi. Başkan Akın ayrıca Dost Eli Kıyafet Yıkama ve Teslim Merkezi aracılığıyla kıyafet bağışında bulunmak isteyen vatandaşlar ve hayırseverler Turgutlu Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvurabileceğini ya da 0236 313 2727’den dahili 2129 no’lu telefonu arayarak bilgi alabileceğini de belirtti.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4