Irlamaz Rekreasyon Alanı’nda Tel Örgüler Yenileniyor

Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Irlamaz Rekreasyon Alanı içerisinde yer alan antrenman sahaları ile amfitiyatroda tel örgü montajı ve yenileme çalışmalarını gerçekleştirdi.

Irlamaz Rekreasyon Alanı’nda Tel Örgüler Yenileniyor

Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Irlamaz Rekreasyon Alanı’nda yer alan antrenman sahalarındaki mevcut tel örgülerin yenileme çalışmaları yürütülüyor. Söz konusu bu çalışmayla eski ve yıpranmış durumda olan tel örgüler yeni ve temiz görünüme kavuşmuş olacak.  Bununla birlikte antrenman sahalarının girişlerine ve çevrelerine güvenliğin sağlanması amacıyla çit yapım ve ekleme çalışmaları da gerçekleştiriliyor. Ekipler ayrıca 8 Ekim Cumartesi günü Irlamaz Rekreasyon Alanı Amfitiyatro’da gerçekleşecek olan Turgutlu Belediyesi Yörük Mehmet Yağlı Güreşleri’nin öncesinde Amfitiyatro’da tel örgü montajına gün boyu devam etti.

Çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Irlamaz Rekreasyon Alanı’nda yer alan antrenman sahalarımızın bozulmuş ve yıpranmış tel örgülerini yeniledik. Yine aynı alan içinde yer alan amfitiyatroya tel örgüsü çekerek Yörük Mehmet Yağlı Güreşleri öncesinde güvenli hale getirdik. Bu vesile ile 8 Ekim Cumartesi günü gerçekleşecek olan Turgutlu Belediyesi Yörük Mehmet Yağlı Güreşleri’ne tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Kaynak: Turgutlu Belediyesi Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4