İzmir'in Size Minnettarız Projesi Turgutlu'ya Uzandı

İzmir'de başlatılan size minnettarız projesi kapsamında Turgutlu Devlet Hastanesi'nde görevli doktor ve sağlık çalışanlarına içerisinde çeşitli ikramların bulunduğu paketler dağıtıldı.

İzmir'in Size Minnettarız Projesi Turgutlu'ya Uzandı

    Bayraklı Smyra Lions Kulübü tarafından başlatılan 'Size Minnettarız' projesi kapsamında Turgutlu Yıldırım Mahallesi Muhtarı Halil Turhan'ın çağrısıyla Turgutlu Devlet Hastanesi'nde görevli doktor ve sağlık çalışanlarına içerisinde yiyecek ve içeceklerin olduğu paketler dağıtıldı.
    Aslen Turgutlulu olan Bayraklı Smyra Lions Kulübü başkanı Özcan Turhan, "Yıldırım Mahallesi Muhtarımız, Kasaba'nın sevilen simalarından Halil Turhan abimizin çağrısıyla, doğduğum, doyduğum, memleketim, her şeyim Turgutlumuzun Devlet Hastanesi sağlık çalışanlarımızla birlikte ufak ve sıcak bir mola verdik. Onları bir nebze dinlendirebildiysek ne mutlu bize" dedi.
    Yıldırım Mahallesi Muhtarı Halil Turan ise yapılan projeden dolayı Bayraklı Smyra Lions Kulübü üyelerine teşekkür ederken, sağlık çalışanlarınada minnettarlığını dile getirdi.
 

Kaynak: Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2020, 16:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4