Kaymakam Ali Yılmaz'da Şehit ve Gazi Ailelerine Bayram Ziyareti

Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, Şehit aileleri ile gazileri ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Kaymakam Ali Yılmaz'da Şehit ve Gazi Ailelerine Bayram Ziyareti

Kurban Bayramı münasebetiyle Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz ve beraberindeki heyet, şehit aileleri ve gazilerimizi ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Gazi ve şehit ailelerinin talep ve sorunlarını dinleyen Kaymakam Ali Yılmaz ; “Devletimiz adına sizleri ziyaret etmek bizim görevimizdir. Vatanları uğruna canlarını hiçe sayan şehit ve gazilerimiz en değerli varlıklarımızdır. Devletimiz tüm imkanlarıyla yanınızdadır. Sizlere kapılarımız sonuna kadar her zaman açıktır. Bugün bu topraklarda şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde rahatça yaşayabiliyoruz" ifadelerini kullandı. Şehitlerimizi saygı ve rahmetle yâd etti.

Kaymakam Ali Yılmaz’a şehit ve gazi aileleri ziyaretlerinde, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Halim Karaer, İlçe Emniyet Müdürü Harun Tutak, Garnizon Komutan Vekili ve Turgutlu Askerlik Şubesi Başkanı P. Teğmen Köksal Çağrı Özdemir, Turgutlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Tuğran Şen ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Turgutlu İrtibat Büro Sorumlusu Ahmet İlter eşlik etti.

Ayrıca, Bayram Münasebetiyle kolluk görevlileri ve diğer ilgili kurumlarımızda görevli personelden oluşan heyetler, tüm şehit ve gazi ailelerine ziyarette bulunarak Kaymakamlığımızca hazırlanan Bayram hediyelerini takdim edip Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'in Bayram Tebriğini ilettiler.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4