Kaymakam Yılmaz'dan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Ziyaret

Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, ilçede kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaretlerini sürdürüyor. 

Kaymakam Yılmaz'dan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Ziyaret
banner43

Manisa'nın Turgutlu ilçesi kaymakamı Ali Yılmaz, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaretlerine devam ediyor. Kaymakam Yılmaz bugünde Kadastro Şefliğini, Gar Şefliğini ve mahalle muhtarlığını ziyaret etti.

İlk ziyaretini Turgutlu Kadastro Şefliğine gerçekleştiren Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, kadastro şefi İrfan Çetin ve personelinde iş ve işlemler, personel düzeni, çalışma planları, vatandaşların talepleri ve bu taleplere istinaden yapılan iş ve işlemler hakkında bilgi aldı.

Sonrasında Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları (TCDD) Turgutlu Gar Şefliğini ziyaret eden Kaymakam Ali Yılmaz, Turgutlu Gar Şefi Erdoğan Ceylan'dan yolcu taşımacılığı, yük taşımacılığı, Turgutlu Gar Şefliğine gelen ve giden yük durumu, yolcu durumu, personel durumu, altyapı, araç gereç ve tesisler hakkında bilgiler aldı.

Kaymakam Ali Yılmaz son olarak ise Mustafa Kemal Mahalle Muhtarı Gıyasettin POLAT’ı ziyaret etti. Mustafa Kemal Mahalle Muhtarı Gıyasettin POLAT, mahallesi ile ilgili bilgilendirme yaptı. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren muhtarımız Kaymakam Ali YILMAZ’a teşekkür etti.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4