Kaymakam Yılmaz Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Kaymakam Yılmaz Gazetecilerle Bir Araya Geldi


    10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle düzenlenen kahvaltı programında ilçemizde görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile bir araya gelen Kaymakam Ali Yılmaz, gazetecilerin günlerini kutladı.
    Günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan Kaymakam YILMAZ; “Bugün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü olması dolayısıyla bir araya geldik. Tüm gazetecilerimizin 10 Ocak çalışan Gazeteciler gününü tebrik ediyorum, programımıza katıldığınız için teşekkür ediyorum. Bugün aynı zamanda Türk İdareciler Günü Hem idarecilerimiz hem de gazetecilerimiz, görev ve sorumlulukları bakımından hizmet verdikleri alanlarda özverili bir çalışma gayreti içerisindedirler. Hepimizin amacı, görev yaptığımız şehre ve bu şehrin insanlarına hizmet etmektir. Ben tekrar katıldığınız için teşekkür ediyorum. Hem idarecilerimizin hem de gazetecilerimizin bu özel gününü tebrik ediyor, görevlerinizde başarılar diliyorum" dedi. Program hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4