Kocatürk'lü Şampiyonlardan Vali Deniz'e Ziyaret

Turgutlu Özel Koca Türk Okulları Genel Müdürü Tahsin Bozkurt, spor müsabakalarında Türkiye ve Avrupa da birinci olmuş öğrenciler ile birlikte Vali Deniz’e ziyarette bulundu.

Kocatürk'lü Şampiyonlardan Vali Deniz'e Ziyaret
banner1

Ziyarette Kocatürk Okulları Kurucu Temsilcisi Celal Can Kocatürk’e, Turgutlu Kampüs Genel Müdürü Tahsin Bozkurt, İlköğretim Okul Aile Birliği Başkanı Hatice Kobilay, Fen ve Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Aytül Artun ve şampiyon sporcular eşlik etti.

Kendilerini kabulü nedeniyle Vali Deniz’e teşekkür eden Genel Müdür Tahsin Bozkurt, Türkiye’de TEOG’ta 22 Türkiye birinciliklerinin olduğunu belirterek, Turgutlu Özel Koca Türk Okullarının faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Türkiye ve Avrupa’da birincilik alan okul öğrencilerini tanıttı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Deniz, akademik başarının önemine vurgu yaptı, akademik başarının yanında sportif ve sanatsal alanda da başarının önemli olduğuna dikkat çekti.

Vali Deniz Jimnastik dalında Türkiye ve Avrupa Şampiyonu Şimal Seyman, Türkiye Satranç Şampiyonu takım kaptanı ve Milli Satranççı Enes Işılak ile Milli Basketbolcu Melis Çetin’i başarılarından dolayı tebrik etti. Ayrıca kendilerini birer hediye ile ödüllendirdi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4