KORUMA KURULU TOPLANTISI TUTSO'DA YAPILDI

Turgutlu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Koruma Kurulu toplantısı, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası meclis salonunda gerçekleştirildi.

KORUMA KURULU TOPLANTISI TUTSO'DA YAPILDI
banner43

TUTSO'nun ev sahipliğinde Turgutlu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından Koruma Kurulu toplantısı Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Turgutlu Cumhuriyet Başsavcısı Süleyman Selçuk Gökçe, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, Denetimli Serbestlik Müdür Vekili Hüseyin Kızmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, kurum amirleri ile birlikte TUTSO Yönetim Kurulu üyelerinin katılımı ile yapıldı.

Korumu Kurulu Başkanı Cumhuriyet Başsavcısı Süleyman Selçuk Gökçe’nin açılış konuşması ile başlayan toplantı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü faaliyetleri hakkında bilgi verilmesiyle devam etti.

Gündem maddelerinin konuşulmasının ardından toplantı genel değerlendirmesi ve kapanış konuşmalarıyla toplantı sona erdi. 
Toplantının ev sahibi olarak değerlendirme de bulunan TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, “Kurumlar arası işbirliğini çok önemsiyoruz. Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası olarak tüm kurum ve kuruluşların ilçemize değer katan organizasyonlarında yer almak bizlere gurur vermektedir. Yükümlülere yönelik olarak geçtiğimiz aylarda Turgutlu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü işbirliğiyle yürüttüğümüz girişimcilik eğitimini tamamlayan ve kendi işini kuran girişimcinin başarısı yaptığımız işin doğrulunun en güzel örneğidir. Bundan sonra da çalışmalarımız bu doğrultuda devam edecektir” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4