Life City’den Turgutlulu Çocuklara Bayram Hediyesi

Life City projesinin kurucusu ve Genel Müdürü Mesut ÇİFTÇİ, her bayram olduğu gibi bu bayramda da ihtiyaç sahiplerini unutmadı.

Life City’den Turgutlulu Çocuklara Bayram Hediyesi
banner43

30 senedir Türkiye’nin her yanında ihtiyaç sahibi insanlara yardım elini uzatmak için çabaladıklarını söyleyen Çiftçi, projenin yürütüldüğü Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Kurban Bayramı için çocuklara hediye çeki armağan etti. İhtiyaç sahibi 550 çocukla sosyal mesafe kuralları çerçevesinde bir araya gelen Life City Turgutlu ekibi, çocuklara giyim alışverişi için 150 TL’lik hediye çeki verdi. Ekip, proje süresince Turgutlu halkıyla güzel bir bağ kurduklarını belirtti.

“Bayramda baş ucuna koyacakları ayakkabının sevincini çocuklarla beraber yaşamak istedik.”

Mesut Çiftçi yaptığı açıklamada “Her bayram yaptığımız gibi bu bayramda da ihtiyaç sahipleriyle bir araya geliyoruz.” dedi.  Çocukların geleceğimiz için önemini dile getiren Çiftçi, “Bugün bunu bir kez daha yapıyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Geleceğimizin yapı taşı olan çocuklarımızla erkenden bayramlaşarak 550 çocuğumuza giyim alışverişi için 150 TL’lik hediye çeki verdik. Bizi kamçılayan ve daha azimle çalışmamıza sebep olan bu yardımlaşma duygusunu yaptığımızın işin ruhuna katıyor ve ülkemiz için daha nice faydalı ve katma değeri yüksek işlerde buluşmayı ümit ediyoruz. Sevdiklerimizle nice huzurlu sağlıklı nice bayramlar diliyorum. ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4