Lifecity'den Volkan Parıldar'a Ziyaret

LİFECİTY’den Turgutlu Emniyet Müdürü Volkan PARILDAR’a yeni görevi için tebrik ziyareti

Lifecity'den Volkan Parıldar'a Ziyaret
banner1

Turgutlu'nun en büyük konut projelerinden bir tanesi olan Lifecity Turgutlu'nun genel müdürü Mesut Çiftçi, Turgutlu Emniyet Müdürü Volkan Parıldar'ı ziyaret etti.

Turgutlu Emniyet Müdürü Volkan Parıldar’ın 1 Haziran 2018 de İlçe Emniyet Müdürü olarak atanması sonrası, LİFECİTY Genel Müdürü Mesut ÇİFTÇİ, Proje Koordinatörü Alper İŞÇİ ve Satış Müdürü Murat SARKUŞ kendisini makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Görüşmede “saygı ve sevgi çerçevesi içinde çalışmanın” ve “üstlenilen görevi layığı ile yapmanın” önemini vurgulayan Emniyet Müdürü Parıldar,  LİFECİTY projesinin kasaba için  büyük kazanım olduğunu ve bu durumdan duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

LİFECİTY Genel Müdürü Mesut ÇİFTÇİ’ DE gerek Alaşehir’de bulunan yatırımları olan “ SARIKIZ” Maden suları ve Kasaba’da hızla devam etmekte olan “LİFECİTY “ projesinde aynı fikir ile yollarına devam ettiklerini belirterek, Turgutlu Emniyet müdürüne yeni görevinde başarılar dileyerek en kısa zamanda LİFECİTY projesinde misafir etmek istediklerini belirtti.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4