Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Asfalt Hedefini Açıkladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 2021 yılı asfalt sezonunda Manisa'da 1200 kilometre asfalt çalışması yapmayı hedeflediklerini açıkladı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Asfalt Hedefini Açıkladı

Geçtiğimiz asfalt sezonunda kendi araç ve ekipmanlarıyla 100 günde tam 900 kilometre asfalt çalışması yaparak önemli bir başarıya imza atan Manisa Büyükşehir Belediyesi, yeni sezona hızlı başlayacak. Asfalt çalışması yapılacak olan yollarda ekiplerin altyapı çalışmasına devam ettiğini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Vatandaşlarımızın konforlu ve güvenli yollarda seyahat edebilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu sezon Manisa yollarında 1200 kilometre asfalt çalışması yapmayı hedefliyoruz” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı’nda yeni sezonda asfalt hedefini açıkladı. Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı yeni asfalt sezonu öncesi hazırlıklarını sürdürürken, ekipler temel malzeme serimi ve yol genişletme çalışmasıyla mevcut yollarda asfalta hazırlık yapıyor. Sezona hızlı bir şekilde girmeyi hedeflediklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Geçtiğimiz sezon, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen ekiplerimiz önemli bir başarıya imza attı, 100 günde 900 kilometre asfalt çalışması yaptı. Bu anlamda, yeni asfalt sezonuna da hızlı bir şekilde başlamak istiyoruz. Ekiplerimiz, çalışmaların yapılacağı yollarda temel malzeme serimi ve yol genişletme çalışmasına devam ediyor” dedi.

“Asfalt sezonuna hazırız”

Modern araç ve ekipmanlar, il genelindeki 4 asfalt şantiyesi ile sezona hazır olduklarına dikkat çeken Başkan Ergün, “Manisalı vatandaşlarımızın, güvenli yollarda seyahat edebilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu sezon Manisa yollarında 1200 kilometre asfalt çalışması yapmayı hedefliyoruz” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4