Manisa İl Tarım ve Orman Müdürü Öztürk'ten, Dünya Kooperatifçilik Günü Mesajı

21 Aralık Dünya Kooperatifçilik günü dolayısıyla Manisa İl Tarım ve Orman Müdürü Öztürk' mesaj yayınladı.

Manisa İl Tarım ve Orman Müdürü Öztürk'ten, Dünya Kooperatifçilik Günü Mesajı

Manisa İl Tarım ve Orman Müdürü Öztürk "Birlik, beraberlik ve dayanışma, toplumsal hayatta insanları ve kitleleri kuvvetlendiren en temel faktörlerdendir. Bu doğrultuda Kooperatifler de, kişilerin tek başına üstesinden gelemediği, zorluk çektiği ihtiyaçlarını sağlamak amacıyla, maddi ve manevi güçlerini birleştirmeleriyle oluşan muhteşem yardımlaşma kuruluşlarıdır.

Sosyal sorumluluk çerçevesinde çalışan, temelinde dayanışma, topluma ve insana hizmet olan kooperatiflerimiz, bireylerin ve toplumun ekonomik ve sosyal kalkınmasında büyük önem taşımaktadırlar. Kooperatifler, verimli çalışmayı, ortaklarının ihtiyaçlarını karşılamayı, emek ve ürünlerini değerlendirmeyi amaçlamaktadır. Kooperatifler “Birlikten Kuvvet Doğar” sözünün en güzel karşılığıdır.

Manisa İl Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak ilimiz kooperatifçiliğinin gelişmesinde her türlü destek ve katkıyı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da vermenin gayreti içerisinde olacağız. Bu vesile ile ülkemizde ve ilimizde ortak iş yapma kültürünü benimsemiş ve uygulamaya koymuş olan tüm kooperatifçilerimizin 21 Aralık Dünya Kooperatifçilik Günü'nü en kalbi duygularımla kutluyorum." dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4