Manisa Valisi Yaşar Karadeniz Kaymakamlarla Değerlendirme Toplantısı Yaptı

Kamu hizmetlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesi amacıyla Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında, Vali Yardımcıları ve 17 İlçe Kaymakamı’nın katılımı ile Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz Kaymakamlarla Değerlendirme Toplantısı Yaptı

Kamu hizmetlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesi amacıyla Şehzadeler Kaymakamlığı Toplantı Salonunda Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında Vali Yardımcıları ve 17 İlçe Kaymakamı ile Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Vali Karadeniz toplantıda, ilçelerde kamu hizmetleri alanında devam eden tüm yatırımlar, projeler ve koordinasyonu gerektiren konularla ilgili Kaymakamlardan bilgi aldı.

Toplantıda konuşan Vali Karadeniz, vatandaşa sunulan hizmetlerin en kısa sürede ve kaliteli yapılması ile kurumsal işbirliğine vurgu yaparak, “İlimizde bulunan ve ihtiyaç sahibi olan tüm vatandaşlara ulaşarak yardım etmeli ve devlet olarak yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz” dedi. Normalleşme sürecinde Covid-19 kapsamında alınması gereken tedbirlerin özellikle okullarda hassasiyetle uygulanması gerektiğini belirten Vali Karadeniz, ilçelerde gerçekleştirilen yatırımların takibinin Kaymakamlar tarafından bizzat yapılmasının önemli olduğunu da vurguladı. Toplantıda ayrıca, trafik kazalarının önüne geçebilmek amacıyla alınması gereken önlemler ve trafik denetlemelerine ilişkin konular görüşüldü.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4