Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Turgutlu OSB Genel Kurul Toplantısına Katıldı

Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi Genel Kurul Toplantısı Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve heyet üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Turgutlu OSB Genel Kurul Toplantısına Katıldı

Toplantıda konuşan Vali Karadeniz “Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi, ilimizin gözde sanayi bölgelerinden birisidir. Üretim kapasitesi yönünden Türkiye’ye örnek olacak OSB’lerden birisidir. Bugün ki genel kurul toplantısında bir aradayız, inşallah bu toplantımız Organize Sanayi bölgemiz açısından hayırlı sonuçlara vesile olur. Turgutlu Organize Sanayi Bölgesinin gelişimi konusunda gayret gösteren herkese, burada yatırım yapmış, istihdam sağlamış olan tüm sanayicilere teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıda yapılan açık oylama ile müteşebbis heyetinin devamına oy birliğiyle karar verildi. Toplantı, Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi 2021 yılı tahmini bütçesinin görüşülmesi, yönetim ve denetim kurulu raporları ile bilanço ve gelir-gider tablosunun değerlendirilmesi sonrası dilek ve temenniler ile sona erdi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4