Manisalı Gazeteciler için bir sağlık protokolü daha imzalandı

Manisa Çalışan Gazeteciler Derneği, Manisa’lı gazeteciler için Manisa Özel 8 Eylül Hastanesi ile de sağlık hizmetleri protokolü imzaladı.

Manisalı Gazeteciler için bir sağlık protokolü daha imzalandı

Manisa Çalışan Gazeteciler Derneği,geçtiğimiz hafta imzaladığı ilk sağlık protokolü ardından şimdi de Manisa Özel 8 Eylül Hastanesi ile sağlık hizmetleri protokolünü imzaladı.
Manisa Özel Sekiz Eylül Hastanesi ile Manisa Çalışan Gazeteciler Derneği arasında imzalanan protokole göre, dernek üyeleri ve aileleri (eş, çocuk, anne, baba) hastane tarafından tam zamanlı doktorlarca ayakta ve yatarak sunulan sağlık hizmetlerinden faydalanması sırasında ödenecek ilave ücretlerinde ve Doğum hizmeti başvurusu hizmeti için alınan ücretlerde indirim uygulanacak. 
Hastane başhekimlik makamında gerçekleştirilen protokol imza törenine, Manisa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Turgay Duyar ile yönetim kurulu üyeleri Soner Övümlü, Erkan Şimşek ile Hastane Başhekimi Hasan Hemmati katıldı.
Protokol imza töreni öncesinde konuşan dernek başkanı Turgay Duyar, “Yaptığımız indirim protokolü sayesinde dernek üyelerimiz, Özel Sekiz Eylül Hastanesine gittiklerinde 1 yıl süreyle özel bir sağlık hizmeti indiriminden yararlanmış olacaklar. Üyelerimiz adına çok teşekkür ediyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sağlık protokollerimizi, önümüzdeki ay içerisinde ilçelerimizdeki diğer özel hastanelerin hepsiyle yapmayı planlıyoruz” diye konuştu.
İmzalanan protokolün iki kurum için de hayırlı olmasını dilediğini kaydeden Hastane Başhekimi Hasan Hemmati ise “Manisa il genelinde hem yerel hem de ulusal basında gece-gündüz demeden görev yapan gazeteci arkadaşlarımıza destek olmak bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. Hastanemizin sağlık imkanlarından en iyi şekilde faydalanmalarının yanı sıra maddi olarak da belirlenen oranlarda indirim gerçekleştirdik. Manisa Çalışan Gazeteciler Derneği üyeleri, hastanemizin sunduğu sağlık hizmetlerinden 1 yıl süreyle belirli bir miktarda indirimden faydalanacaktır” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından söz konusu sağlık hizmetleri protokolü taraflarca imzalandı.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4