MASKİ, Dağyeniköy’de Vatandaşları Dinledi

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Turgutlu ilçesine bağlı Dağyeniköy mahallesini ziyaret etti.

MASKİ, Dağyeniköy’de Vatandaşları Dinledi

Mahalle muhtarı ve mahallelilerle bir araya gelen Çakır, istek ve talepleri dinledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Turgutlu ilçesine bağlı Dağyeniköy mahallesinde mahalle muhtarı ve mahallelilerle bir araya geldi. Ziyarette Daire Başkanı Çakır’a Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Ramazan Hakan Ulak ve MASKİ Turgutlu İlçe Şefi Hüseyin Yelkenci de eşlik etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyerek, ilgili dairelere iletilmek üzere notlar aldı. Çakır, Başkan Ergün’ün hediyelerini Mahalle Muhtarı Ali Aksoy’a takdim etti.

“Sorunlarımız bir telefonla çözüme kavuşturuluyor”

Dağyeniköy Muhtarı Ali Aksoy, yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini ileterek, “Manisa’nın Büyükşehir Belediyesi olmasıyla birlikte almadığımız hizmetleri almaya başladık. Bir telefonla Büyükşehir’e ya da MASKİ’ye ulaşabiliyoruz. Bir sorunumuz olduğunda kısa süre içerisinde gelip çözüme kavuşturuyorlar” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4