Mehmetçik Parkına Bülent Ecevit Meydanı Lehvası Takıldı

Turgutlu'da Mehmetçik Parkına Türk siyasetinin önemli isimlerinden başbakan Bülent Ecevit'in levhası takıldı.

Mehmetçik Parkına Bülent Ecevit Meydanı Lehvası Takıldı
banner43

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Subaşı mahallesi İzmir Ankara Karayolu üzerinde bulunan İlçe Jandarma Komutanlığının karşısındaki alana Turgutlu Belediyesinin geçmiş yönetimi tarafından Mehmetçik Parkı adı verilmiş ve levhası takılmıştı. Turgutlu Belediyesinin CHP'li Belediye başkanı Çetin Akın alana Türk siyasetinin önemli isimlerinden başbakanlık görevinde bulunmuş olan rahmetli Bülent Ecevit'in ismi taşıyan levha taktı. Bu güne kadar Bülent Ecevit meydanı levhası, Mehmetçik Parkının yanındaki alanda takılıydı.

Konu ile ilgili olarak belediyeden şu paylaşım yapıldı;

Yenilenen Tabela Bülent Ecevit Meydanına Çok Yakıştı

Turgutlu Belediyesi, İzmir Ankara Asfaltı üzerinde bulunan geçmiş dönemde Başbakanlık yapmış rahmetli Bülent Ecevit’in ismini taşıyan meydanın tabelasını yeniledi. Yenileme çalışmarını yerinde inceleyen Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın “geçmiş yıllarda ülkemizde Başbakanlık yapmış rahmetli Bülent Ecevit’in isminin bulunduğu alandaki tabelayı adına yakışır bir şekilde yeniledik. Son derece güzel bir görünüm oluşturdu. Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi.

Turgutlu Belediyesi, İzmir Ankara Asfaltı üzerinde bulunan Bülent Ecevit meydanının tabelasını yeniledi. Tabelanın yenileme çalışmalarını Başkan Yardımcısı Evren Erbaş Ser ile birlikte yakından takip eden Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın “rahmetli Başbakanlarımızdan Bülent Ecevit’in ismi geçmiş yıllarda İzmir Ankara Asfaltı üzerindeki alana verilerek ölümsüzleşmişti. Bizlerde Turgutlu Belediyesi olarak alandaki tabelanın Bülent Ecevit ismine yakışır bir şekilde daha büyük, daha gözle görülür bir şekilde yeniledik. Son derece güzel bir görünüm oluşturdu. Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2019, 16:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4