MEMİŞ TURGUTLU'DA İNCELEMELERDE BULUNDU

MEMİŞ TURGUTLU'DA İNCELEMELERDE BULUNDU
MANİSA Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Turgutlu’da bir takım incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi’ne devri yapılan Koza Otoparkı ile Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan kamyoncular garajında incelemeler yapan Genel Sekreter Memiş, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’i de makamında ziyaret etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Turgutlu’da Büyükşehir Belediyesine devri yapıldıktan sonra MANULAŞ’a tahsisi yapılan Koza Otoparkı ve Büyükşehir Belediyesi’ne ait kamyoncular garajında incelemelerde bulundu. Genel Sekreter Memiş’e incelemeleri esnasında MANULAŞ Genel Müdürü Mehmet Oluklu ile Turgutlu Koordinatörü İbrahim Kutar da eşlik etti. Genel Sekreter Memiş ilk olarak Koza Otoparkını ziyaret etti. Otopark hakkında Oluklu ve Kutar’dan bilgiler alan Genel Sekreter Memiş, işletmeye alınacak olan otoparkın işletmesinin nasıl olacağı yönünde incelemeler yaptı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, ardından Büyükşehir Belediyesi’ne ait kamyoncular garajına ziyarette bulundu. 118 nolu Turgutlu Birleşik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Selahattin Baki ile bir araya gelen Memiş, kamyoncular garajında incelemelerde bulundu. Memiş, kamyoncular garajının elden geçirilerek kamyoncu esnafının ihtiyacını karşılayacak şekilde modern bir hale getirilmesi için gerekli iyileştirme çalışmalarının yapılabileceğini ifade etti.

Fikir alışverişinde bulunuldu

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, daha sonra Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’i makamında ziyaret etti. Kent Estetiği Dairesi Başkanı Serpil Çakır’ın da yer aldığı ziyarette Genel Sekreter Halil Memiş ile Belediye Başkanı Turgay Şirin, yürütülen ortak çalışmalar ve ilçede yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

[gallery link="file" ids="27930,27931,27932"]
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2015, 17:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4