Mesut Duran Seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Mesut Duran Seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

 Turgutlu Lokantacılar Esnafı Odası başkan adayı Mesut Duran, hem hedeflerini anlattı hem de mevcut başkanın üyelere hizmet konusunda sorunlar yaşadığını ifade etti.
Ocak ayı içerisinde yapılacak olan Turgutlu Lokantacılar Esnaf Odası seçimlerinde aday olduğunu duyurulan ve Turgutlu’da faaliyet gösteren bir çok üyeden destek alan Mesut Duran temaslarını sürdürüyor. 
Mevcut başkanın odaya bir katkısı olmadığı ifade eden Mesut Duran: “ Seçim çalışmaları kapsamında bir çok isim ile temas etmeye devam ediyoruz ancak mevcut başkan bizlere üye listesini vermiyor. Ben başkan adayıyım ancak odadan liste alamıyorum. Yaşanan pandemi döneminde tüm üyelerimiz zorluklarla boğuşurken belediyeden temin edilen maskelerin akıbeti bile belli olmadı ve odamız zan altında bırakıldı. Odamızdan ustalık ve kalfalık belgeleri verildiğine dair iddialar var. Bu belgelerin geçerliliği var mı? Makam istemem diyenler üye aidatlarıyla lüks makam odaları yaptırdılar. Bu harcamalar pandemi döneminde üyelerimize destek olmak yönünde harcansaydı daha anlamlı olmaz mıydı? Biz hepimiz aynı meslek grubuna dahil insanlarız, dertlerimiz ve sorunlarımız aynı ve bizim birbirimizi iyi anlamımız gerekir. Sizler bizi ya anlamadınız yada anlamak istemediniz. Her fırsatta bizleri şikayet ediyorsunuz. Bizleri, bu odanın üyelerini birbirine düşürmeyin” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4