MİNİBÜSÇÜLERDEN AŞEVİNE ARAÇ

MİNİBÜSÇÜLERDEN AŞEVİNE ARAÇ
turgutlu_minibusculer_27

Turgutlu Şehir içi Minibüsçüleri Kooperatifi tarafından Turgutlu Belediye Aşevine araç alınacak.

Turgutlu Belediyesi ve Zafer Kalkınma Ajansı tarafından Turgutlu’ya kazandırılan modern Aşevi, şehir içi minibüsçüleri derneği tarafından yemek dağıtımında kullanılmak üzere araç alınacak. Araçla ilgili olarak araştırmaların sürdüğü önümüzdeki günlerde ise aracın alınarak Aşevine bağışlanacağı bildirildi.

Turgutlu Şehir içi Minibüsçüleri Kooperatifi ve Turgutlu Şoförler Odası başkanı Gökhan Yörüyen “Turgutlu Şehir içi Minibüsçüler kooperatifi olarak Turgutlu Belediyesi Aşevine bir araç alma konusunda girişimlere başladık. Daha önce de konu ile ilgili olarak belediye başkanımızla görüşmüştük. Şuanda araçla ilgili olarak araştırmalarımız sürüyor. Nasıl bir araç alırsak daha çok işe yarar konusunda araştırmalarımız sürüyor. Kısa süre içerisinde çalışmalarımızı tamamlayıp, aracı alarak Aşevine bağışlayacağız” dedi.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin “Turgutlu Belediyesi Aşevinde yemek dağıtımı konusunda Gökhan başkanımızla görüştük ve istişarede bulunduk. Bununla ilgili olarak bir takım tespitler ve araştırmalar yapıldı. İnşallah yakın bir zamanda Turgutlu Şehir İçi Minibüsçüleri Kooperatifi aşevimize ve Turgutlu’ya bir araç kazandırmış olacaklar. Araç seçimi konusunda çalışmalar sürüyor. Gökhan başkanımız başta olmak üzere tüm Şehir içi minibüsçüler kooperatifimiz üyelerine ve çalışanlara bu desteklerinden ve ilgililerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2014, 10:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4