Muhtar Eşref Başaran, “Mahallemiz MASKİ’yle hayat buluyor”

MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu’nun Şehitler Mahallesi'ndeki derede olası taşkınları önlemek adına temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Muhtar Eşref Başaran, “Mahallemiz MASKİ’yle hayat buluyor”
banner1

Muhtar Eşref Başaran, “Mahallemiz MASKİ’yle hayat buluyor” ifadesini kullandı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki dere temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Turgutlu ilçesine bağlı Şehitler Mahallesi'nden geçen derede toplamda 1 kilometrelik temizlik işi gerçekleştirdi. MASKİ ekiplerinin çalışması ile dere yatağı içinde suyun akışını engelleyen yabancı otlar ve zamanla oluşan pislikler uzaklaştırılarak hem hanelerin hem de mahalleye yakın bahçelerin zarar görmesi engellendi.

 "MASKİ sayesinde deremiz titizlikle temizlendi"

MASKİ'nin hizmetlerinden çok memnun kaldıklarını söyleyen Mahalle Muhtarı Eşref Başaran, "Mahallemizden geçen derede MASKİ tarafından temizlik çalışması gerçekleştirildi. Dere yatağında çıkan yabancı otlar ve pislikler suyun akışını engellemişti. MASKİ ekipleri sayesinde titiz bir çalışma ile deremiz ferahladı. Böylelikle yağışlı havalarda mahallemiz ve bahçelerimiz taşkından zarar görmeyecek. Mahallemiz MASKİ’yle hayat buluyor. Hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ yetkililerine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz" dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4